Komplexní služby v oblasti strojní výroby

Strojní výrobu a zpracování hutního materiálu máme perfektně zvládnuté. Všechny postupy provádíme na vysoce odborné úrovni a přesně podle vašich požadavků. Jsme certifikovaným výrobcem podle ČSN EN ISO 3834, EN 1090, EN 15085. Kromě toho nabízíme:

Laserové řezání a další zpracování materiálů na zakázku

CNC obráběcí stroje jsou počítačem řízené stroje, které dokážou obrábět výrobek podle předem připravených technologických programů za pomoci řídicího systému. Tento princip práce se skrývá i za samotnou zkratkou Computer Numerical Control.

V B-M-Beta s. r. o. pracujeme se strojem Laser Trumpf TruFlow 4000, s ohraňovacím lisem Trumpf TruBend 5170 (S), k řezání trubek a profilového materiálu používáme RotoLas. Podrobný popis a fotodokumentaci k našim strojům najdete na stránce Technologie.

ZJISTIT VÍCE

Laserové řezání plochých materiálů

Potřebujete udělat otvory do plechu, aby splňovaly striktní požadavky na tvar a rozměr? Nebo chcete vyrobit přesně tvarovaný plochý díl z uhlíkové nebo nerezové oceli? Dokážeme vyhovět i těm nejvyšším nárokům na kvalitu provedení, které naši zákazníci vznesou.

Pomocí stroje Laser Trumpf TruFlow 4000 vám zpracujeme jakékoli množství plochých výrobků z plechů i dalších polotovarů. Precizně a rychle. Tak, jak to klasickými technologickými metodami provést nelze.

ZJISTIT VÍCE

Laserové řezání profilových materiálů

Vyrobit přesné profily náročných tvarů není nic, co bychom nezvládli. Technologie řezání profilů CNC laserem, kterou ovládáme, je na takové úrovni, že při jednom jediném výrobním kroku vyřežeme všechny otvory, komplexní kontury a upravíme také délku obrobku. Výsledkem je nižší cena výrobku díky maximální efektivitě při řezání.

Zařízení na CNC řezání profilů a trubek RotoLas zkrátka optimalizuje celý proces natolik, že dokážeme tvořit stále složitější a technologicky náročnější profilové výrobky, aniž by se jejich cena nepřijatelně zvyšovala.

ZJISTIT VÍCE

Hranění (přesné ohýbání)

CNC ohýbání je přesné, ať už potřebujete díly ohýbat jednoduše, nebo vícenásobně. Na našem ohraňovacím lisu Trumpf TruBend 5170 (S) vyrobíme ohyb s přesností na0,3°! Díky CNC programování, CNC senzorice, která ohýbání kontroluje a řídí, a dalším inteligentním nástrojům jsou výsledky precizní a odchylky absolutně minimální.

ZJISTIT VÍCE

Svařování metodami MIG, MAG a TIG

Na zakázku svaříme rozměrnou ocelovou konstrukci nebo konstrukci z vysokolegované oceli i ze speciálních slitin. Naši certifikovaní specialisté k tomu využívají metody MIG, MAG a TIG (WIG).

ZJISTIT VÍCE

Výroba ocelových konstrukcí

Součástí naší práce je také výroba přesných ocelových konstrukcí, jako jsou například kotevní prvky a polohovací zařízení pro sluneční elektrárny, profily pro příhradové konstrukce nebo ocelové součásti pro vzduchotechniku.

ZJISTIT VÍCE

Zaujaly vás naše služby? Ozvěte se nám!